Köp/sälj spelrättsbevis till Katrineholms Golfklubb

Nuvarande spelrättsbevis till försäljning:

Namn Pris  Telefon  Email Datum
Marcus Hågbrandt 22.000:-  073-6644221  marcus.hagbrandt@jti.com 2019-09-17
Erik Spolander 6.000:-  073-5045627  erik.spolander@hotmail.com 2020-09-14
Linda Ericsson 2.500:-  070-5554426  lindaericsson@me.com 2022-02-08
Andreas Ericsson 2.500:-  070-8575392  andreasericsson@icloud.com 2022-02-08
Martin Bovellán 2.500:-  073-3345729  martin.bovellan@live.se 2022-08-18
Jimmy Århage 1.900:-  070-6709525  murarn1@hotmail.com 2022-09-12
Emma Ryttare 2.500:-  070-3317514  c.ryttare@gmail.com 2022-09-16
Elin Ryttare 2.500:-  070-3317514  c.ryttare@gmail.com 2022-09-16
Per Lorentz 2.000:-  073-3133055  per.lorentz@hotmail.com 2022-09-21
Anna Lorentz 2.000:-  073-3133055  per.lorentz@hotmail.com 2022-09-21
Inger Wangenfors 2.500:-  070-8560452  lennart.w@linderoths.se 2022-09-30
Marie Eriksson 2.000:-  070-2498293  marie-eriksson@live.se 2022-10-03
Kalle Gissberg 1.800:-  070-2382196  kalle.gissberg@gmail.com 2022-10-10
Jacob Tegerstrand 1.900:-  073-8260824  jacob.tegerstrand@gmail.com 2022-10-21
Christian Schütt 2.000:-  072-3256595  c.schutt@outlook.com  2022-11-28
Marianne Svensén Larsson 2.000:-  072-3063175  leif_marianne@hotmail.com 2022-12-06
Patrik Roxström 1.800:-  070-6455304  patrik.roxstrom@gmail.com 2023-01-17
Mathias Jörgensen 1.500:-  070-9964444  mathiasjorgensen71@gmail.com 2023-01-25

Sälj ditt spelrättsbevis

Vill du sälja ditt aktiva spelrättsbevis så skickar du in din information till kansliet så lägger vi upp din spelrätt till försäljning på denna sida. När du sålt din spelrätt så tar kansliet bort din annons.

För att sälja din spelrätt så skickar du in följande information till kansliet på info@katrineholmsgolf.se eller ringer oss på 0150 - 392 70, menyval 3 i växeln.

- Förnamn Efternamn

- Email

- Telefonnummer

- Önskat pris på ditt spelrättsbevis