Köp/sälj spelrättsbevis till Katrineholms Golfklubb

Nuvarande spelrättsbevis till försäljning:

Namn Pris  Telefon  Email Datum
Aulis Määttä-Hallin 3.000:-  070-6561400  aulismtthallin@yahoo.se 2018-09-25
Karin Bergman 3.000:-  070-2557898  h.bergman@katrineholm.mail.telia.com 2018-10-05
Patrik Gillner 2.500:-  072-5001624  patrik@xplain.one 2018-11-29
Linda Nyberg 2.800:-  072-7222767  lindanyberg5@hotmail.com 2018-11-29
Gitte Sjörup 3.000:-  070-9748640  sjgitt@gmail.com 2018-11-29
Kerstin Therus 3.000:-  070-2192015  kerstintherus@hotmail.se 2018-12-17
Andreas Sjöö 2.500:-  070-7250246  deas.sjoo@gmail.com 2019-01-28
Christer Larsson 2.500:-  070-7541942  ch.e.lars@telia.com 2019-02-06
Tomas Björklund 2.500:-  070-5215245  tomas.bjorklund.nr1.tb@gmail.com 2019-02-21
Mikael Mählström 2.500:-  076-5648801  flyman_62@msn.com 2019-05-31
Ulrika Rostedt Åkerbäck 3.000:-  070-7413761  marwina33@hotmail.com 2019-05-31
Bengt-Åke Karlsson 3.000:-  073-0849993  bengtake1958@gmail.com 2019-06-03
Jonathan Widegren 3.000:-  076-2611757  Jonathanwidegren@live.com 2019-06-04
Thomas Westlund 6.000:-  073-1423993  vesslan_9@hotmail.com 2019-06-11
Richard H Kling 2.900:-  070-5844605  kling_r@hotmail.com 2019-07-03
Agneta Larsson 2.400:-  0150-50719  015050719@telia.com 2019-08-30
Magnus Jonsson 2.400:-  070-6856690  m.jonsson1200@hotmail.com 2019-09-12
Pär Ström 2.400:-  072-2328860  par.strom@presto.se 2019-09-13
Christer Clason 2.200:-  070-6455503  sylvia.clason52@gmail.com 2019-09-17
Sylvia Clason 2.200:-  076-8248562  sylvia.clason52@gmail.com 2019-09-17
Marcus Hågbrandt 22.000:-  073-6644221  marcus.hagbrandt@jti.com 2019-09-17

Sälj ditt spelrättsbevis

Vill du sälja ditt aktiva spelrättsbevis så skickar du in din information till kansliet så lägger vi upp din spelrätt till försäljning på denna sida. När du sålt din spelrätt så tar kansliet bort din annons.

För att sälja din spelrätt så skickar du in följande information till kansliet på info@katrineholmsgolf.se eller ringer oss på 0150 - 392 70, menyval 3 i växeln.

- Förnamn Efternamn

- Email

- Telefonnummer

- Önskat pris på ditt spelrättsbevis