Köp/sälj spelrättsbevis till Katrineholms Golfklubb

Nuvarande spelrättsbevis till försäljning:

Namn Pris  Telefon  Email Datum
Patrik Gillner 2.500:-  072-5001624  patrik@xplain.one 2018-11-29
Linda Nyberg 2.800:-  072-7222767  lindanyberg5@hotmail.com 2018-11-29
Gitte Sjörup 3.000:-  070-9748640  sjgitt@gmail.com 2018-11-29
Kerstin Therus 3.000:-  070-2192015  kerstintherus@hotmail.se 2018-12-17
Andreas Sjöö 2.500:-  070-7250246  deas.sjoo@gmail.com 2019-01-28
Ulrika Rostedt Åkerbäck 3.000:-  070-7413761  marwina33@hotmail.com 2019-05-31
Bengt-Åke Karlsson 3.000:-  073-0849993  bengtake1958@gmail.com 2019-06-03
Jonathan Widegren 3.000:-  076-2611757  Jonathanwidegren@live.com 2019-06-04
Thomas Westlund 6.000:-  073-1423993  vesslan_9@hotmail.com 2019-06-11
Richard H Kling 2.000:-  070-5844605  kling_r@hotmail.com 2019-07-03
Magnus Jonsson 2.400:-  070-6856690  m.jonsson1200@hotmail.com 2019-09-12
Marcus Hågbrandt 22.000:-  073-6644221  marcus.hagbrandt@jti.com 2019-09-17
Sven-Erik Rosenberg 3.000:-  070-5629333  se_rosenberg@hotmail.com 2019-09-23
Jan Crivell 2.400:-  070-9415928  jancriv@gmail.com 2019-09-26
Anders Milde 1.950:-  0733-847063  anders@milde.se 2019-10-28
Gunnel Fridell 2.400:-  070-7941823  gb.fridell@tele2.se 2019-10-28
Peter Ejnebring 2.000:-  070-8780940  peter.ejnebring@telia.com 2019-11-11
Birgitta Nordholm 2.500:-  070-6770000  tommynordholm@gmail.com 2019-12-16
Ulrica Andersson 2.000:-  076-2319082  vargen.seth@gmail.com 2019-12-17
Tomas Albringer 2.500:-  073-6440488  talbringer@yahoo.se 2020-01-20
Maria Kristensson Palmquist 1.700:-  070-6352007  maria.kristensson@hotmail.com 2020-01-29
         
         
Spelrättsbevis inklusive fullvärdigt medlemskap för 2020      
Jan Kristensson 7.000:-  070-6352007  janne.krikon@gmail.com 2020-01-09
Gunilla Dahlqvist 7.000:-   dahlqvist.g@gmail.com 2020-01-29

Sälj ditt spelrättsbevis

Vill du sälja ditt aktiva spelrättsbevis så skickar du in din information till kansliet så lägger vi upp din spelrätt till försäljning på denna sida. När du sålt din spelrätt så tar kansliet bort din annons.

För att sälja din spelrätt så skickar du in följande information till kansliet på info@katrineholmsgolf.se eller ringer oss på 0150 - 392 70, menyval 3 i växeln.

- Förnamn Efternamn

- Email

- Telefonnummer

- Önskat pris på ditt spelrättsbevis